KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746391
nr 1274 6391
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, Regnpromenad. Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, 16x20 cm
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:06:07
300 kr
350 kr
450 kr
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred